Dnes meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Futbalová akadémia 1.FC Tatran Prešov

FA Tatran PrešovFutbalová akadémia 1.FC Tatran Prešov (FA) vznikla v auguste v roku 2013, kedy prešovská spoločnosť 4 SPORT s.r.o. podpísala Mandátnu zmluvu s 1.FC Tatran Prešov.

Podpisom zmluvy prevzala na seba spoločnosť 4 SPORT s.r.o. zodpovednosť za komplexné riadenie všetkých mládežníckych družstiev - od najmenšej prípravky až po juniorov Tatrana Prešov. Taktiež na seba prevzala kompetencie v oblasti licenčného systému Útvaru talentovanej mládeže (ÚTM).

Cieľom spoločnosti 4 SPORT s.r.o. v rámci FA je zabezpečenie kvalitného procesu výchovy hráčov na úrovni mládežníckej základne a v juniorke pre 1.FC Tatran Prešov, zabezpečenie všetkých potrebných riadiacich procesov v rámci FA a na základe licencie ÚTM vydanej SFZ, zabezpečenie kvalitného personálneho obsadenia s príslušným vzdelaním, zabezpečenie materiálno technickej základne, všetkých finančných procesov, vzdelania, vlastníckych práv 1. FC Tatran Prešov k hráčom, zmluvných podmienok fungovania hráčov, Sponzoringu a reklamy, zdravotnej starostlivosti, systému ISSF vo všetkých mládežníckych kategóriách a v juniorke klubu 1.FC Tatran Prešov.

Viac o aktivitách a výsledkoch jednotlivých kategórií Futbalovej akadémie 1.FC Tatran Prešov nájdete na oficiálnej stránke 1.FC Tatrana Prešov.

FA 1.FC Tatrana Prešov